Ostatni weekend sierpnia na Wyspie Słodowej - relacja (29-31.08. 2014 r.)

Fot. Ewelina Konik

W ostatni weekend sierpnia pogoda nas nie rozpieszczała. Jednak mimo jesiennej aury wrocławianie pojawili się na Wyspie Słodowej, by skorzystać z przygotowanych atrakcji i odpocząć w gronie rodziny i znajomych.

W ramach Otwartej Sceny bawiliśmy się przy mocnych brzmieniach metalowych oraz heavy rock'n'rollowych. Wystąpiły kapele Zaklęty Krąg Biedoty, Afterglow, Deadman Show oraz Bonhart. Publiczność z zaciekawieniem przysłuchiwała się lokalnym zespołom. W piątek razem z nami była nawet pewna młoda para, dla której występ na scenie wspólnie z zespołem Afterglow stał się elementem ślubnej sesji. Po koncercie rozpoczęliśmy projekcję I części trylogii "Władca Pierścieni" w wersji reżyserskiej. Wraz z "Drużyną Pierścienia" widzowie wyruszyli w niebezpieczną podróż po krainach Śródziemia.

Z powodu deszczu część projektów została odwołana. Zdążyliśmy jednak wymienić się ubraniami podczas Babskiego Targu oraz zagrać w ulubione podczas tegorocznych wakacji tytuły gier planszowych. Uczestnicy Śpiewającej Wyspy, mimo, że pod parasolami, to z wielką przyjemnością i ochotą wykonali wspólnie popularne utwory muzyki rozrywkowej i literackiej. Odbyło się także jazzowo-poetyckie popołudnie z Klasyką na Wyspie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z minionego weekendu!

Tagi: