Pierwszy Dzień Wiosny - fotorelacja z Wyspy Słodowej

Wiosna już trwa. W ubiegłą sobotę, 21 marca oficjalnie powitaliśmy ją na Wyspie Słodowej. Zobaczcie jak się bawiliśmy!

Z okazji nadchodzącej wiosny postanowiliśmy zainspirować uczestników ciekawymi aktywnościami i kreatywnymi sposobami spędzania wolnego czasu. Od godz. 12.00 na Wyspie Słodowej można było skorzystać z przeróżnych warsztatów takich jak: slackline, szczudła, monocykl, malowanie na torbach i ubraniach, pojki, diabolo, bębny czy wspinaczka po skrzynkach. Dołączyło do nas wiele rodzin z dziećmi, które z chęcią brały udział w zajęciach sumo oraz poznały tradycje Indian od podszewki, bawiąc się w tętniącej życiem Wiosce Indiańskiej. Nie zabrakło także atrakcji ruchowych - chętni wzięli udział w warsztatach nordic walking oraz energetycznym treningu zumby, a uśmiechnięte twarze uczestników uwieczniła fotobudka.

Po południu wiosnę powitaliśmy z rockowy przytupem. Od godziny 17.00 publiczność rozgrzewały formacje The Lottery - czyli grupa studentów z zamiłowaniem do indie rocka oraz heavyrockowa Birma. Strzałem w dziesiątkę okazały się covery AC DC w wykonaniu kapeli 4Szmery, po której na scenę wkroczyła długo wyczekiwana Chemia.

Pierwszy dzień wiosny na Wyspie Słodowej otworzył tegoroczny program animacji Wyspy Słodowej. Już od maja zapraszamy na cotygodniowe atrakcje! Szczegółowe informacje o tym co dzieje się na Wyspie Słodowej znajdziecie jak zawsze na naszej stronie oraz na Facebooku.

Powitanie wiosny na Wyspie Słodowej zorganizowało Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego i Miasto Wrocław.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Tagi: