Kino plenerowe: "Stare grzechy mają długie cienie"

Kryminalny początek sierpnia. Podczas seansu kina plenerowego przeniesiemy się do Hiszpanii lat 80., gdzie dwaj detektywi z Madrytu zmierzą się ze sprawą brutalnych morderstw młodych dziewczyn.

Detektywi Juan i Pedro diametralnie się od siebie różnią. Starszy Juan większą część życia zawodowego spędził za czasów dyktatury generała Franco, w porównaniu do niego Pedro to młody wilk, wciąż jeszcze pełen ideałów. Różnice stracą jednak na znaczeniu, gdy przed śledczymi pojawi się wspólny cel: rozwikłanie zagadki i wytropienie zabójcy. Film zdobył Europejską Nagrodę Filmową 2015 w kategorii Nagroda Publiczności.

Na gości kina plenerowego tradycyjnie czekać będą wygodne leżaki i krzesła. Podczas seansów kina plenerowego obowiązuje zakaz picia alkoholu i palenia papierosów.

Wstęp WOLNY!

Dołącz do wydarzenia także na Facebooku: https://www.facebook.com/events/859204874223564/

Organizatorem kina plenerowego na Wyspie Słodowej jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Projekt jest częścią programu filmowego Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Partnerem tegorocznej edycji kina plenerowego jest Fundacja "Manus".

Termin: 
05.08.2016 (piątek), 21.30
Tagi: