Kino plenerowe: "Frances Ha!"

Nominowany do Oscara Noah Baumbach wprowadza nas w świat nowojorskich artystów. Frances to kwintesencja radości życia i jednocześnie chodząca sprzeczność. Mieszka w Nowym Jorku, ale nie ma swojego mieszkania, jest tancerką, ale na co dzień nie tańczy, ze swoją najlepszą przyjaciółką Sophie właściwie nie rozmawia.

Mierzy wysoko, nawet kiedy rzeczywistość brutalnie weryfikuje jej oczekiwania. Każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość i spontanicznie rzuca się w nieznane, zaraz po tym, jak kolejne z jej marzeń i snów okazują się niemożliwe do spełnienia.

W roli głównej wystąpiła Greta Gerwig, o której krytycy pisali, że "jest jedną z najbardziej inteligentnych aktorek współczesnego amerykańskiego kina. Dzięki niej ten film uwodzi swoim urokiem. Gerwig gra z klasą i zaraża swoją energią". Warto się przekonać na własne oczy.

Na gości kina plenerowego tradycyjnie czekać będą wygodne leżaki i krzesła. Podczas seansów kina plenerowego obowiązuje zakaz picia alkoholu i palenia papierosów.

Szczegóły na: Facebooku

Wstęp WOLNY!

Organizatorem kina plenerowego na Wyspie Słodowej jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Projekt jest częścią programu filmowego Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Partnerem tegorocznej edycji kina plenerowego jest Fundacja "Manus".

Termin: 
27.08.2016 (sobota), 21.30
Tagi: