Zadbaj o swoje zdrowie i urodę – konsultacje specjalistów

Agnieszka Gajda-Juzak, fot. Fabryka Momentów

Na Wyspie Słodowej zadbamy o nasz wygląd zarówno na zewnątrz: konsultacje fryzjera, wizażysty, stylisty, porady kosmetyczne, jak i od środka poprzez konsultacje na temat zdrowego stylu życia oraz pomiary diagnostyczne. Zapraszamy już w najbliższą niedzielę od 13.00.

Będą z nami:

Agnieszka Gajda-Juzak, właścicielka salonu fryzjerskiego Agnieszka Gajda-Juzak Hair Designer przy ul.Inżynierskiej 51/1. Prace wykonywane w salonie to połączenie bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej: "Do moich sukcesów zawodowych mogę zaliczyć pracę przy tak dużych przedsięwzięciach jak Sylwestera TVP2 czy Wrocław Fashion Meeting. Bardzo często pracuję przy sesjach fotograficznych zarówno biznesowych,reklamowych jak i też indywidualnych. Mogę się pochwalić publikacjami w profesjonalnych magazynach modowych w  kraju jak i na świecie. Mój salon w 2011 roku otrzymał zaszczytny tytuł "Brylantowej Gwiazdy 2011". Nagroda ta przyznawana jest Najlepszym Salonom Fryzjerskim i Kosmetycznym w Polsce” - mówi pani Agnieszka.

Kasia Skoczylas - dyplomowana wizażystka i stylistka, na co dzień zatrudniona w salonie Eccelente: "To co najbardziej mnie charakteryzuje to ciągły uśmiech i niespożytkowana moc rozmowy. Przyjaciele z salonu twierdzą, że mówię nawet jak śpię. Bardzo lubię rozmawiać z klientkami. Rozmowa to podstawa dobrze wykonanej usługi, ale również rozluźnienie stresu, który często towarzyszy paniom, podczas pierwszej wizyty u stylisty. Do pracy podchodzę bardzo profesjonalnie. Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie oraz kosmetykach sprawdzonych przeze mnie marek takich jak: Bobbi Brown, MAC, Dior, Anastasia Beverly Hills, The Balm, Urban Decay, Smashbox, Make Up Forever, Benefit, Givenchy, Lancome, Estee Lauder, Kanebo, Chanel, Kryolan, itp. Moje pędzelki traktuję jak czarodziejskie różdżki, dzięki którym staram się odmieniać świat, zmieniając go na bardziej kolorowy".

Pani Kasia jest także pomysłodawczynią i założycielką bloga "Fabryka Kobiecości"- www.fabrykakobiecosci.com.pl W pracy zawodowej współpracuje z doświadczonymi fotografami, modelkami, projektantami,stylistami fryzur, salonami kosmetycznymi, salonami optycznymi jak również z klientami indywidualnymi.

Małgorzata Raginia - farmaceutka z wieloletnim doświadczeniem, którą na co dzień spotkać można w Aptece Na Damrota we Wrocławiu, gdzie zawsze służy pomocą i poradą. Podczas wizyty na Wyspie Słodowej Pani Małgorzata zaprezentuje sposób działania kremów firmy Jeunesse, wszystkim zainteresowanym udzieli także porad kosmetologicznych.

"Mając doświadczenie zawodowe w dziedzinie farmacji wiem, jak ogromną rolę w dzisiejszych czasach odgrywa wygląd. Jak dobrze wiecie zależy on nie tylko od naszego zdrowia i diety, ale również od pielęgnacji skóry. Zawsze interesowało mnie zdrowie i wszystko co się z tym wiąże. Doprowadziło mnie to do spotkania z firmą JEUNESSE oferującą opatentowaną formułę kosmeceutyków dla zdrowia i urody" – zachęca pani Małgorzata.

Łukasz Kowalczyk - trener zdrowia, ekspert LavaVitae, terapeuta austriackiej akademii zdrowia BNR Vital Group opartej na wiedzy medycyny chińskiej i ajurwedyjskiej. Pan Łukasz, kierując się holistycznym podejściem do organizmu człowieka, dając nową i użyteczną wiedzę z zakresu świadomego odżywiania doradza osobom pragnącym lepszego zdrowia. Sam wprowadził w swoje życie AUTORSKI KONCEPT ŻYWIENIOWY, który w 6 tygodni zredukował jego wagę do biologicznej matrycy sprzed 20 lat. Teraz pomaga innym, zamieniając nawyki żywieniowe na te właściwe, skutecznie poprawiając jakość życia w każdym aspekcie. O tym jak dokonać efektywnej zmiany ciesząc się długim życiem w dobrej kondycji dowiemy się podczas wystąpienia Łukasza Kowalczyka o godzinie 14:00 i 17:00.

Ponadto na Wyspie Słodowej będzie można skorzystać z pomiarów ciśnienia, tkanki tłuszczowej oraz BMI, które przeprowadzi Centrum Medyczne Synexus. Przy stanowisku specjaliści udzielać będą także wskazówek z zakresu zdrowego żywienia.

Tradycyjnie już na Wyspie Słodowej będzie z nami również firma Oriflame, której konsultanci pomogą w doborze kosmetyków do pielęgnacji ciała oraz wizażu, a także udzielą wielu cennych wskazówek na temat codziennej pielęgnacji.

Termin: 
31.07.2016 (niedziela), 13.00 do 19.00
Tagi: