Rodzinne warsztaty florystyczne i etnograficzne oraz konkurs fotograficzny

źródło: materiały prasowe

Już w najbliższą niedzielę, 7 sierpnia zachęcamy do rodzinnego odpoczynku na Wyspie Słodowej. Sprawdźcie co w programie.

Dzieci powyżej 13. roku życia i dorosłych zapraszamy na zajęcia florystyczne, podczas których uczestnicy będą mogli własnoręcznie upleść wianek i uczynić z niego indywidualną dekorację stołu, drzwi albo romantyczną ozdobę głowy. Będzie również okazja, aby odkryć tajniki tworzenia kwiatowych ozdób z innych materiałów, m.in. z krepiny czy bibuły.Warsztaty poprowadzi Floralia. Pracownia Projektowo - Florystyczna.Warsztaty odbędą się w dwóch turach:13:00-15:30 – Plecenie wianków oraz 16:00-17:30 – Kwiatowy handmade. Warsztaty będą prowadzone przy stanowisku Stowarzyszenia Gildia Sztuki. Liczba miejsc ograniczona.

Osobom zainteresowanym kulturami innych krajów polecamy natomiast Etno warsztaty. To doskonała okazja, by poprzez zabawę poznać miejsca, zwyczaje i ludowe obrzędy ludzi z często odległych zakątków świata. Warsztaty etnograficzne to świetne połączenie zabawy i nauki.

W przerwie pomiędzy zajęciami zachęcamy do rodzinnego udziału w fotobudkowym konkursie fotograficznym. Na chętnych czekać będzie kolorowe tło oraz mnóstwo zabawnych gadżetów. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić zdjęcie, a następnie w komentarzu na Facebooku napisać dlaczego to własnie to zdjęcie powinno zwyciężyć. A jest o co walczyć. Do wygrania profesjonalna lifestylowa sesja zdjęciowa! Najbardziej kreatywne pomysły wybierze organizator – Robię ToFoto.pl. Zdjęcia konkursowe z poprzedniego pikniku można obejrzeć tutaj - https://www.facebook.com/events/259875881061035/. Przy stanowisku będzie można także zasięgnąć informacji na temat fotografii dziecięcej i ślubnej.

Termin: 
07.08.2016 (niedziela), 13.00 do 19.00