Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia 2016

Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia 2016

Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia to wydarzenie, które co roku gromadzi na Wyspie Słodowej tysiące wrocławian chcących zadbać o własne zdrowie, a także przyjemnie spędzić ostatni weekend września.W tym roku czeka nas jubileuszowa, dziesiąta edycja!

Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia we współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego po raz dziesiąty organizuje Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia pod hasłem „Więcej zdrowia – więcej życia”. W tym roku wydarzenie to będzie jeszcze bardziej wyjątkowe ze względu na obchodzony jubileusz. W ramach wydarzenia będzie można skorzystać z bezpłatnych porad lekarzy specjalistów, psychologów, pedagogów, logopedów, dietetyków czy fizjoterapeutów oraz badań diagnostycznych. Na Wyspie pojawią się także wystawcy ze zdrową, ekologiczną żywnością.

Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia to nie tylko profilaktyka zdrowotna i edukacja, ale i dobra zabawa. Na scenie głównej odbywać się będą występy artystyczne, nie zabraknie także okazji do wygrania atrakcyjnych nagród.

Szczegółowy program wydarzeń wkrótce!

Celem kampanii jest promowanie zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Wrocławia oraz motywowanie do zachowań prozdrowotnych poprzez działania edukacyjne, wykonywanie badań profilaktycznych w kierunku wczesnego diagnozowania zagrożeń zdrowotnych, chorób cywilizacyjnych i uzależnień.

Termin: 
24.09.2016 (sobota), 12.00 do 17.00
25.09.2016 (niedziela), 13.00 do 18.00
Tagi: