Jak zorganizować event na Wyspie Słodowej?

Chcesz podjąć z nami współpracę i wspólnie zorganizować na Wyspie Słodowej wydarzenie kulturalne, sportowe lub inne? Zapraszamy! Wyspa jest otwarta również dla zewnętrznych inicjatyw.

Krok pierwszy - skontaktuj się z nami

Jeśli masz pomysł na ciekawy event albo cykl wydarzeń, które mogłyby odbywać się na Wyspie Słodowej i Piaskowej, napisz do nas: kontakt@wyspa.wroclaw.pl lub zadzwoń: 71 77 24 941.

Wspólnie ustalimy, czy Twój event wpisuje się w nasz projekt animacji Wyspy Słodowej i Piaskowej "Wyspa na Weekend". Jeśli tak, podejmiemy współpracę na indywidualnie ustalonych zasadach. Jeśli okaże się, że zaproponowane wydarzenie ma inny charakter (np. do tej pory tego typu eventy nie odbywały się na Wyspie), wyrazimy swoją opinię i przedstawimy propozycję terminu.

Krok drugi - zwróć uwagę na termin

W okresie wakacyjnym, tj. w lipcu i sierpniu, jesteśmy na Wyspie Słodowej w niemal każdą sobotę i niedzielę. Jeśli chcesz zorganizować tam zewnętrzny event w któryś z wakacyjnych weekendów, skontaktuj się najpierw z nami i ustal szczegóły.

Krok trzeci - skontaktuj się z Zarządem Zieleni Miejskiej

Eventy zewnętrzne na Wyspie Słodowej i Piaskowej wymagają zgody Zarządu Zieleni Miejskiej, dlatego po ustaleniu z nami charakteru i terminu imprezy, zwróć się o zgodę do ZZM: dane kontaktowe znajdziesz tutaj

Jeżeli chcesz zorganizować niezależną inicjatywę na Wyspie Słodowej od razu kontaktuj się z Zarządem Zieleni Miejskiej.

W 2015 r. nie są wydawane zgody na realizację na Wyspie imprez masowych.

Zapraszamy do współpracy.