Archiwum wydarzeń

Zumba na Wyspie Słodowej już 21 marca!

Powitanie wiosny w rytmie zumby!

Dodają energii i sprawiają, że uśmiech sam maluje się na twarzach - wiosna i zumba mają ze sobą dużo wspólnego! Już 21 marca na Wyspie Słodowej powitamy wiosnę w rytm latynoamerykańskich i międzynarodowych przebojów. Zajęcia zumby poprowadzą instruktorzy z Fitness Academy.

Termin: 
21.03.2015 (sobota), 12.30 do 13.30
źródło: WKS Gymsport

Pierwszy dzień wiosny - sumo dla dzieci

Sumo mylnie kojarzone jest z dyscypliną przeznaczoną wyłącznie dla zawodników o sporych gabarytach. W polskim sportowym sumo walczą ze sobą również zawodnicy o znacznie mniej obfitych kształtach. Już 21 marca najmłodsi będą mieli okazję spróbować swoich sił w tej oryginalnej, japońskiej dyscyplinie.

Termin: 
21.03.2015 (sobota), 12.00 do 14.00
źródło: WKS Gymsport

Bezpłatny trening Nordic Walking - już 21 marca!

Powitaj wiosnę w ruchu! Zapraszamy do udziału w bezpłatnym treningu Nordic Walking, który już 21 marca odbędzie się na Wyspie Słodowej. Zajęcia poprowadzą: prezes Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking Paulina Ruta i Marek Dębski z WKS Gymsport.

Pierwszy dzień wiosny to dobra moment, żeby pomyśleć o aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Nieważne czy trenujesz od dawna czy też chcesz postawić w tej dyscyplinie swoje pierwsze kroki. Nordic Walking, czyli popularny marsz z kijkami to sport dla każdego bez względu na wiek i formę!

Termin: 
21.03.2015 (sobota), 14.00 do 15.30
źródło: materiały prasowe

Witamy wiosnę z uśmiechem! Cuda Wianki na Wyspie Słodowej

Z czym kojarzy wam się wiosna? Bo nam przede wszystkim ze słońcem, radością i uśmiechem od ucha do ucha! 21 marca przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które pozwolą Wam na beztroską zabawę. Jedną z nich będzie Fotobudka Cuda Wianki. Przyjdź i zrób sobie szalone zdjęcia razem z przyjaciółmi!

Termin: 
21.03.2015 (sobota), 12.00 do 16.00
źródło: materiały prasowe

Pierwszy dzień wiosny na sportowo. Pokazy ultimate frisbee

Ultimate frisbee przywędrowało do Polski ponad 10 lat temu wprost z amerykańskich uniwersytetów, do dziś stanowiąc idealną rozrywkę rekreacyjną, a dla zaawansowanych dynamiczną i widowiskową dyscyplinę sportową. Miłośników aktywnego wypoczynku zapraszamy na rozgrywki oraz pokazy ultimate frisbee, które już 21 marca zaprezentuje na Wyspie Słodowej utytułowana wrocławska drużyna Flow.

Termin: 
21.03.2015 (sobota), 12.00 do 17.00
Wioska Indiańska Tipi Town, źródło: materiały prasowe

Wioska Indiańska na Wyspie Słodowej

Poczuj atmosferę Dzikiego Zachodu, zostań nieustraszonym indiańskim wojownikiem! Wioska Indiańska jest miejscem, które umożliwia namacalne doświadczenie tego, jak żyli Indianie. 21 marca stanie na Wyspie Słodowej.

Na początku zabawy, w tematykę kultury Indian Ameryki Północnej wprowadzi uczestników sam wódz, opowiadając o ich zwyczajach, wierzeniach i legendach oraz przytaczając prawdziwe historie z życia Indian. Następnie chętni podzieleni zostaną na dwie grupy, które będą ze sobą współzawodniczyć w kilku konkurencjach, takich jak:

  • strzelanie z łuku,

Termin: 
21.03.2015 (sobota), 12.00 do 17.00
źródło: materiały własne

Witamy wiosnę na Słodowej! Druga część warsztatów

Zainspiruj się na wiosnę! 21 marca, podczas powitania wiosny na Wyspie Słodowej zapraszamy do udziału w warsztatach akrobatycznych, sportowych, artystycznych i muzycznych. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Poniżej prezentujemy drugą część warsztatów, z których tego dnia można będzie skorzystać na Wyspie Słodowej.

OPISY WARSZTATÓW:

Termin: 
21.03.2015 (sobota), 12.00 do 17.00
źródło: materiały własne

Powitanie Wiosny 2015. Sprawdź z jakich warsztatów skorzystasz na Wyspie Słodowej!

Na wiosnę rozwijamy talenty i rozbudzamy nowe zainteresowania! W programie m.in. slackline, le parkour, szczudła, kuglarstwo oraz monocykl. Już 21 marca powitamy wiosnę na Wyspie Słodowej. W tym dniu, w godz. od 12.00 do 17.00 będzie można skorzystać z bogatej oferty warsztatów akrobatycznych, sportowych, artystycznych i muzycznych. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

OPISY WARSZTATÓW:

Termin: 
21.03.2015 (sobota), 12.00 do 17.00
źródło: materiały własne

Warsztaty na Wyspie Słodowej. Zainspiruj się na wiosnę!

12 stanowisk warsztatowych, a wśród nich zajęcia akrobatyczne, sportowe, artystyczne oraz muzyczne. Podczas Pierwszego Dnia Wiosny na Wyspie Słodowej będzie można spotkać hobbystów i pasjonatów zajmujących się najróżniejszymi działaniami. Każdy z nich nie tylko wprowadzi Was w świat swoich zainteresowań, ale także pozwoli spróbować własnych sił w dyscyplinach takich jak le parkour, slackline czy rola-bola.

Termin: 
21.03.2015 (sobota), 12.00 do 17.00
The Lottery wystąpią podczas powitania wiosny na Wyspie Słodowej

The Lottery zagrają podczas powitania wiosny na Wyspie Słodowej!

Już 21 marca powitamy wiosnę na rockowo. Zdradzamy nazwę pierwszego z zespołów, które tego dnia zaprezentują się na plenerowej scenie na Wyspie Słodowej.

Termin: 
21.03.2015 (sobota), 17.00

Strony